Egitura partaide nagusiak

SMAZA

Ametzondo Eremuaren Antolamendurako Sindikatu Mistoa
 harremana: Daniel Moulia : 05 59 44 15 59

Nos délégués au SMAZA

Nos délégués au SMAZA

Titulaires :

  • BIDEGARAY Barthélémy
  • ETCHARTABERRY Marie-José
  • HIRIGOYEN Fabiène
  • HIRIGOYEN Roland
  • IRIART Alain
  • SAINT ESTEVEN Marc

Suppléants :

  • CAZAUX Sylvie
  • ELGOYEN-HARITCHET Valérie
  • EYHARTS Jean-Marie
  • LARROQUE Paul
  • SABATOU Claude
  • THICOIPE Michel

 

 

 

SMACEF

Europako Pleita Gunearen Antolamendurako Sindikatu Mistoa
 Lien externe www.mivacef.com  

Nos délégués au SMACEF

Nos délégués au SMACEF

Titulaires :

  • BIDEGARAY Barthélémy
  • CHARRON Martine
  • EYHARTS Jean-Marie
  • GUILLEMOTONIA Pierre
  • HIRIGOYEN Roland
  • SAINT ESTEVEN Marc

Suppléants :

  • CARRERE Marie-Christine
  • ELGOYEN-HARITCHET Valérie
  • MINNE Sandrine
  • NOBLIA Christian
  • PAILLAUGUE Christian
  • SABATOU Claude

 

 

 

URA

Ur Edangarria Hornitzeko Sindikatu Mistoa
Lapurdi gunea - 64780 UZTARITZE
05 59 70 34 35

syndicats.ura@9business.fr

Nos délégués à URA

Nos délégués à URA

  • BOSCQ André
  • DUFOURCQ Robert
  • DUPRAT Sébastien
  • ETCHEGARAY Jean Henri
  • HARGUINDEGUY Jérôme
  • HAURIE Jean-Pierre
  • MERLIN Serge
  • MICHELENA Joseph
  • PAILLAUGUE Christian
  • PASDELOUP Bernard
  • ROMEO Marie-Claire
  • THICOIPE Michel

SCOT

Lurralde Koherentziarako Eskemaren Sozietate Mistoa
19, Jean Molinié etorbidea - 64100 BAIONA
05 59 74 02 57 
 Lien externe www.scotab.fr 

Nos délégués au SCOT

Nos délégués au SCOT

Titulaires :

  • BIDEGARAY Barthélémy
  • ETCHARTABERRY Marie-José
  • GUILLEMOTONIA Pierre
  • HIRIGOYEN Roland
  • LARROQUE Paul
  • LAVIELLE Jean-Jacques
  • PAILLAUGUE Christian
  • SAINT ESTEVEN Marc

Suppléants :

  • DUPRAT Sébastien
  • EYHARTS Jean-Marie
  • HARGUINDEGUY Jérôme
  • HIRIGOYEN Fabiène
  • IRIART Alain
  • LATAILLADE Robert
  • ROMEO Marie-Claire
  • THICOIPE Michel

 

 

 

EPFL

Ipar Euskal Herriko Tokiko Lurren Establimendu Publikoa 
2, Platanoen etorbidea - 50511 PK - 64100 BAIONA Cedex
 Lien externe www.epfl-pb.fr 

Nos délégués à l'EPFL

Nos délégués à l'EPFL

Titulaires :

  • BIDEGARAY Barthélémy
  • HIRIGOYEN Roland
  • LARROQUE Paul
  • SAINT ESTEVEN Marc

Suppléants

  • DIHARCE-LAULHE Corinne
  • DUPRAT Sébastien
  • ETCHARTABERRY Marie-José
  • PAILLAUGUE Christian

 

 

BIL TA GARBI

Etxe hondakinak eta idurikoak tratatzeko Sindikatu Mistoa
 Lien externe www.biltagarbi.fr

Nos délégués à Bil ta Garbi

Nos délégués à Bil ta Garbi

Titulaire
THICOIPE Michel

Suppléant :
IRIART Alain

AUDAP

Atlantikoko eta Pirinioetako Hirigintza Agentzia
 Lien externe www.audap.org

Nos délégués à l'AUDAP

Nos délégués à l'AUDAP

Titulaire :
LARROQUE Paul

Suppléant :
HIRIGOYEN Roland

HAUTETSIEN KONTSEILUA

Ipar Euskal Herriko Hautetsien Kontseilua
 Lien externe www.lurraldea.net

Nos délégués au Conseil des Elus

Nos délégués au Conseil des Elus

  • GUILLEMOTONIA Pierre
  • HIRIGOYEN Roland
  • IRIART Alain
  • LATAILLADE Robert

SISCB

Euskal kultura sostengatzeko herri arteko sindikatua

Nos délégués au SISCB

Nos délégués au SISCB

  • CHARRON Martine
  • DUFOURCQ Robert
  • DULUCQ Linda
  • DUPRAT Sébastien
  • ETCHEGOIN/OTHONDO Fabienne
  • GUILLEMOTONIA Nicole
  • GUILLEMOTONIA Pierre
  • NOBLIA Christian
  • NOTARY Frédéric
  • OLCOMENDY Pierre Michel

MLAJ

Ipar Euskal Herriko gazteen gerorako tokiko misioa
 Lien externe www.missionlocale-paysbasque.org

Nos délégués à la MLAJ

Nos délégués à la MLAJ

SAINT ESTEVEN Marc

AAFS

Familia eta gizarte laguntzarako elkartea
 Lien externe www.aafs.fr

Nos délégués à l'AAFS

Nos délégués à l'AAFS

BIDEGARAY Barthélémy

FCMR

Baserrialdeko musika zentroen federazioa
 Lien externe http://www.lescmr.asso.fr/

Nos délégués à la FCMR

Nos délégués à la FCMR

BIDEGARAY Barthélémy